strony internetowe
tworzenie stron
Blog  »  Obrazy canvas – dlaczego takie modne?

Obrazy canvas – dlaczego takie modne?

 

Chcesz, aby Twoje wnętrze było wyjątkowe? Na pewno! Jednym z pomysłów na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza są obrazy canvas. Od pewnego czasu cieszą się one bardzo dużą popularnością. Stają się ozdobą naszych prywatnych wnętrz, ale świetnie sprawdzają się również w nowoczesnych biurach. Nie mogło ich zatem zabraknąć w naszej ofercie! Nasi klienci wykazują nimi duże zainteresowanie, dlatego postanowiliśmy poświęcić im nieco uwagi na naszym blogu. Czym są canvas i dlaczego warto taki obraz zamówić? Zapraszamy do lektury! 

Canvas – obraz na płótnie 

Obrazy na płótnie nie nie są żadną nowością – tworzone są przecież od wieków! Różnica jednak polega na tym, że dawniej proces ten był niezwykle czasochłonny i kosztowny, dlatego tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na taką ozdobę mieszkania. Dziś, obrazy tego typu wykonuje się przy pomocy innowacyjnych technik cyfrowego nadruku, co zapewnia wiele zalet. Jedną z głównych jest połączenie dwóch jakości – tradycyjnego obrazu oraz fotografii. Obraz canvas przypomina swoim wyglądem klasyczny obraz malowany na płótnie, ale jednocześnie jego jakość jest tak wysoka, że można pomylić go z fotografią. Połączenie to zapewnia niezwykły efekt wizualny i estetyczny. 

Zalety obrazów canvas 

Jak już wspomnieliśmy, na szczególną uwagę zasługuje jakość takiego obrazu. Dzięki temu, że jest on drukowany cyfrowo, możliwe są do uzyskania kolory bardzo wyraziste, które przyciągają wzrok i nadają świeżości zarówno samemu dziełu, jak i otoczeniu, w którym będzie się znajdował. Nawet jeżeli zdecydujemy się na grafikę dość prostą lub będącą częstym motywem na obrazach, np. architektura czy przyroda, obraz canvas dzięki jakości wydruku będzie niepowtarzalny. 

Różnorodność grafik to kolejna zaleta. Oczywiście, na klasycznym obrazie na płótnie również może znaleźć się wszystko. Jednak w przypadku canvas, zostanie to idealnie odwzorowane. Na obrazie może pojawić się dowolna grafika, rysunek, ale także zdjęcia – może to być zdjęcie wybrane z naszej bazy, ale również zdjęcie wykonane przez klienta, fotografia rodzinna, fotografia z niezapomnianych wakacji, etc. 

Szybkość wykonania i dobra cena obrazów canvas 

Szybkość wykonania również nie jest bez znaczenia. Nie potrzeba wiele czasu, aby ulubiona grafika czy zdjęcie znalazły się na płótnie. Do tego dochodzi bardzo krótki czas wysyłki i dzięki temu, w przeciągu kilku dni możemy cieszyć się odmienionym wystrojem naszego wnętrza. Kolejna kwestia to cena. Obrazy drukowane na płótnie nie są drogie, a możliwości są ogromne. Można wybierać spośród różnych grafik, wielkości obrazu, jakości materiału. 

Obraz zamówiony u artysty, który podjąłby się namalowania konkretnego dzieła lub odwzorowania naszego prywatnego zdjęcia, byłby również – bez wątpienia – wyjątkową ozdobą wnętrza.  Jednak obrazy canvas mają niemałą przewagę: idealne odwzorowanie, szybkość, wyjątkowo trwałą jakość, duże nasycenie barw i doskonałą cenę. 

Canvas do każdego wnętrza 

Dzięki połączeniu klasycznej formy malowidła na płótnie, fotografii i cyfrowej jakości, otrzymujemy produkt, który idealnie nadaje się do każdego wnętrza. Jest to obraz na płótnie, więc świetnie sprawdzi się we wnętrzu klasycznym. Jednocześnie, biorąc pod uwagę, że może to być grafika czy też zdjęcie, canvas będzie równie dobrze wyglądał w nowoczesnej przestrzeni. Uniwersalność doboru grafiki sprawia, że obraz można dobrać do każdego wnętrze: biura, salonu, kuchni, sypialni, czy pokoju dziecka. 

Canvas – świetny pomysł na prezent 

Bardzo często zastanawiamy się nad tym, co mogłoby sprawić przyjemność naszym bliskim – rodzicom, dziadkom? Co możemy podarować komuś na ślub, czy na rocznicę? Obrazy canvas są doskonałym pomysłem! Płótno w dużym rozmiarze, na którym znajdzie się jedno z ulubionych zdjęć obdarowanego, z pewnością będzie dla niego niezwykłą niespodzianką. Przed zamówieniem obrazu canvas jako prezentu, warto jednak zastanowić się nad tym, czy osoba, której chcemy podarować taki upominek, będzie miała go gdzie powiesić. Czasem wystarczy obraz niewielkich rozmiarów, aby zrobić komuś dużą przyjemność, innym razem, zwłaszcza, kiedy dysponujemy bardzo dużymi przestrzeniami, lepiej zdecydować się na duże płótno.  

Obrazy Canvas to tylko jedna z naszych licznych propozycji. Zajmujemy się profesjonalnym drukiem cyfrowym, offsetowym, wielkoformatowym oraz lateksowym. Bez względu na to jakiego wydruku potrzebujesz, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu i doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu, sprostamy Twoim wymaganiom! 
 

Mińsk Mazowiecki Agencja Reklamowa