strony internetowe
tworzenie stron
Blog  »  Świąteczne gadżety reklamowe

Świąteczne gadżety reklamowe

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Ale zanim usiądziemy do wigilijnego stołu i zanim będziemy bawić podczas sylwestra czekając na kolejny, miejmy nadzieje lepszy, przyszły rok, czeka nas wiele pracy, zwłaszcza pracy stricto marketingowej – oczywiście jeżeli chcemy, aby przyszły rok był faktycznie lepszy od obecnego, a przynajmniej nie gorszy. Świąteczne gadżety reklamowe to temat, który dyskutowany jest w firmach każdego roku.  I nie ma w tym niczego dziwnego! Jest to bardzo miły zwyczaj, który przyjął się w wielu mniejszych i większych firmach. 


O tym, dlaczego w ogóle warto stosować gadżety reklamowe pisaliśmy TU , nie będziemy się więc powtarzać, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury. Dziś skupimy się świątecznych gadżetach reklamowych. Czy warto w nie inwestować? Czy faktycznie pozytywnie wpływają na wizerunek firmy? Czy inne firmy lub klienci z przychylnością patrzą na świąteczny podarunek? 

Dla kogo świąteczne gadżety reklamowe? 

Świąteczne gadżety reklamowe można przeznaczyć zarówno dla klientów, którzy akurat korzystają z naszych usług w czasie przedświątecznych, jak i dla klientów stałych, kontrahentów z którymi współpracujemy, ale również dla pracowników firmy. Korzyści marketingowe i wizerunkowe wypływające z takiego działania są bardzo duże, zwłaszcza obecnie, kiedy koronawirus wielu osobom znacznie skomplikował codzienne życie. 
 

Świąteczne gadżety – co wybrać? 

Niekoniecznie prezentem świątecznym musi być bombka lub inny przedmiot bezpośrednio związany ze świętami. Agencje reklamowe, w tym nasza, oferują możliwość wykonania świątecznej grafiki na każdym gadżecie reklamowym. Świąteczne torby i plecaki, długopisy z życzeniami wesołych świat, kalendarze adwentowe, kubki. W naszej Agencji reklamowej Vizion Studio uważamy, że czym bardziej praktyczny przedmiot, tym skuteczniejsza będzie reklama. Dlatego, przygotowując upominki dla klientów zachęcamy do tego, aby wybierać gadżety, które przydają się każdego dnia. W okresie świątecznym nadarza się bardzo dużo okazji do zareklamowania firmy poprzez gadżety reklamowe. Kubki, koszulki, czy kalendarze to przedmioty, które mogą zostać zauważone przez większą liczbę odbiorców, np. podczas rodzinnych, świątecznych spotkań. 
 

Prezenty dają radość 

Każdy upominek, nawet najdrobniejszy, daje radość. Poczucie, że jesteśmy ważni dla jakiejś firmy, że jesteśmy doceniani za to, że decydujemy się na zakupy produktów czy korzystanie z usług konkretnej firmy, jest dla wielu bardzo istotna. Dzięki docenieniu klientów utwierdza się ich w słusznym przekonaniu, że są oni naprawdę ważni dla firmy, a firma to zauważa. To z kolei w wielu przypadkach gwarantuje, że klient nadal będzie korzystała z produktów i usług – w jakim celu miałby szukać nowego dostawcy, skoro ten konkretny, oprócz dobrego towaru potrafi również docenić? 
 

Powiedz klientom, że nadal na nich czekasz 

Obecnie przezywamy trudne chwile związane z koronawiusem. Wiele firm musi rezygnować z prowadzenia niektórych działów, z części produkcji etc. Jeżeli jednak Ty możesz pozwolić sobie na reklamę w postaci świątecznych gadżetów reklamowych, warto to zrobić, aby dać znać swoim klientom, że wciąż na nich czekasz. Powinni mieć oni świadomość, że nawet jeżeli obecnie sami przeżywają trudny czas i być może nie mają funduszy na korzystanie z Twoich usług, to twoja firma nadal będzie na nich czekać, kiedy sytuacja się uspokoi. 

Najpopularniejsza gadżety reklamowe

Do najpopularniejszych gadżetów reklamowych należą: 

•    długopisy i ołówki, 
•    balony, 
•    kubki, 
•    smycze i breloki, 
•    parasole, 
•    plecaki i torby, 
•    maskotki, 
•    kalendarze i zegary, 
•    odzież. 

Gadżety reklamowe, w tym świąteczne gadżety reklamowe, stanowią jedną z najtańszych form bardzo skutecznej reklamy! 

Wszystkie te gadżety, jak i wiele innych, znajdziesz u nas w zakładce OFERTA – GADŻETY. Na wybranych gadżetach możemy umieścić dowolnie wybrany napis lub grafikę świąteczną (choinka, Mikołaj, szopka, aniołki i wiele, wiele innych) oczywiście z logo Twojej firmy!  Daj się zobaczyć i nie daj się zapomnieć! 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie w zakładce KONTAKT. 

Mińsk Mazowiecki Agencja Reklamowa