strony internetowe
tworzenie stron
Blog  »  Święta tuż-tuż! Przygotuj gadżety reklamowe

Święta tuż-tuż! Przygotuj gadżety reklamowe

 

Czas przed świętami i nowym rokiem jest dość napięty. Każda firma chce zakończyć rozpoczęte projekty, rozliczyć się z klientami, a grudzień z racji Świąt Bożego Narodzenia jest nieco krótszym miesiącem jeżeli chodzi o czas pracy. Jednak, pomimo nawału pracy przed końcem roku ,nie można zapomnieć o przygotowaniu upominków, najlepiej gadżetów reklamowych dla stałych klientów i kontrahentów. 

Upominki dla klientów – gadżety reklamowe 

Prezenty dla Klientów i kontrahentów na święta to bardzo przyjemny zwyczaj. Jednak, nie chodzi wyłącznie o to, aby było przyjemnie. Chodzi przede wszystkim o wizerunek firmy oraz o zatrzymanie przy sobie swoich stałych klientów. Pamiętajmy, że klienci czasem chcą  pewnej odmiany, szukają innych firm z podobnymi usługami, chcą zmniejszyć swoje stałe koszty lub po prostu potrzebują odmiany. Pamiętajmy również, że na rynku wciąż pojawiają się nowe firmy, firmy konkurencyjne, oferujące, zwłaszcza na początku działalności, znacznie niższe ceny. Niektórzy Twoi klienci będą chcieli się skusić na nowe oferty po nowym roku – to zupełnie normalne. Jednak, czy musi tak być? Czy odpływ klientów musi zdarzyć się każdej firmie? Oczywiście, że nie! Jednym sposobem na pozytywne przywiązanie do swojej marki klienta, są właśnie te drobne gesty – prezenty w postaci gadżetów reklamowych. 

O tym, w jaki sposób działają na klientów gadżety reklamowe, pisaliśmy w artykule Gadżety reklamowe – podpowiadamy dlaczego warto je stosować. Zachęcamy do zapoznania się z tym tekstem. 


Gadżety reklamowe od Vizion Studio 

Gama produktów reklamowych, które możemy przygotować na zamówienie naszych klientów rośnie z roku na rok. Gadżety reklamowe, które wyślą Państwo  swoim klientom, nie muszą być ani drogie, ani bardzo wymyślne, chociaż i takie się zdarzają. Nasza Agencja Reklamowa Vizion Studio jest w stanie przygotować dla Państwa niemal każdy gadżet. Oczywiście do najpopularniejszych należą kalendarze, kubki oraz smycze, ale na Święta Bożego Narodzenia można pokusić się również o słodycze.  

Jakie gadżety reklamowe najczęściej wybierają nasi klienci? 

Klienci, którzy zamawiają u nas gadżety reklamowe, najczęściej, tak jak już wspomnieliśmy, decydują się na kalendarze, kubki, smycze, ale w naszej ofercie znajduje się o wiele więcej! Możemy wykonać dla Państwa długopisy, ołówki, balony z nadrukiem, zegary ścienne, płyty, podkładki, breloki, pamięć USB, parasole, odzież reklamową, torby, maskotki, plecaki -wszystko z logo lub logotypem państwa firmy. 

Gadżety reklamowe można dawać jako samodzielny prezent, ale może on być również dodatkiem do czegoś więcej. 

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia warto pomyśleć odpowiednio wcześnie o przygotowaniu odpowiednich gadżetów i upominków dla klientów. Na naszą pomoc możesz liczyć w każdej chwili, lecz pamiętaj, że przygotowanie gadżetów, a następnie ich rozesłanie zajmuje trochę czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą TU
 

Mińsk Mazowiecki Agencja Reklamowa