strony internetowe
tworzenie stron
Blog  »  Czas pandemii – dobry czas na unowocześnienie własnej strony internetowej

Czas pandemii – dobry czas na unowocześnienie własnej strony internetowej

Większość firm posiada swoją stronę internetową. Są to strony albo rozbudowane, albo strony w postaci wizytówek czy one page. Niektórzy decydują się na stronę produktową, sklep internetowy czy blog, który reklamuje produkty lub usługi. Jednak, bardzo często bywa tak, że strona taka została przygotowana wiele lat temu i warto byłoby ja odświeżyć. Jeżeli do tej pory nie mogłeś znaleźć na to czasu, teraz jest na to najlepszy moment! 

 

Sprzedaż usług i produktów w sieci 

Pandemia wirusa SARS-coV2 negatywnie wpłynęła na sprzedaż zwłaszcza sprzedaż stacjonarną. Wiele osób w trakcie izolacji decyduje się jednak na zakupy internetowe. To zrozumiałe – ograniczenia ilości osób w sklepie, ograniczone możliwości wychodzenia oraz kwarantanna przez którą musiało przejść i nadal przechodzi wiele osób, spowodowały, że większym zainteresowaniem cieszy się branża e-commerce. W 2020 roku, jak szacuje portal Statista.pl, rynek polski e-commerce ma wzrosnąć  16 procent względem roku poprzedniego! To naprawdę bardzo duży wzrost, a jednocześnie bardzo duża szansa dla wszystkich, którzy obawiają się o swoje być, albo nie być na rynku. Bez względu na to, czy oferujesz usługi, czy tez produkty, możesz sprzedawać je w Internecie. Jeżeli tego nie robisz, jest obecnie najlepszy czas na to, aby zacząć wykorzystywać Internet w celach sprzedażowych. 

Odświeżenie strony internetowej lub jej stworzenie – zrób to szybko 

Dzisiejszy klient jest wymagający. Chce, aby strona szybko się ładowała, aby była intuicyjna, jasna w odbiorze, szybka w obsłudze. Klient chce znaleźć na niej wszystkie informacje i dokonać sprawnego zakupu (więcej na ten temat w artykule:  Czym powinna charakteryzować się dobra strona www). Dodatkowo, każdy chce, aby strona była kompatybilna z różnymi urządzeniami elektronicznymi. Dlatego, jeżeli Twoja strona nie spełnia takich wymagań i oczekiwań klienta, najprawdopodobniej nie skorzysta on z Twoich usług. Odświeżenie strony internetowej jest więc tym, co możesz dziś zrobić dla swojej firmy (o redesignie strony internetowej pisaliśmy tutaj)

Masz duże możliwości 

Sprzedaż w internecie nie ogranicza się wyłącznie do strony internetowej. Owszem, chcemy, aby klient na nią trafił, ale dróg do strony www jest obecnie bardzo dużo. Sprzedaż przez aplikację na smartfonie, sprzedaż przez instagrama czy inne portale społecznościowe poprzez dołączanie linków do towarów – rozwiązań jest wiele. Wybierając dobrą agencję reklamową, z całą pewnością uzyskasz wiele cennych wskazówek dotyczących sposobu reklamowania swojej firmy. 

W Vizion Studio zajmujemy się m.in. tworzeniem stron internetowych, ale również ich pozycjonowaniem, a więc reklamowaniem ich w Internecie. Jeżeli jeszcze nie masz własnej strony, możesz zdecydować się na różne rozwiązania, w zależności od biznesu, jaki prowadzisz. Do najpopularniejszych należą strony firmowe oraz sklepy internetowe, ale możesz zdecydować się również na: 

  •    one page, 
  •    wizytówkę, 
  •    stronę produktową, 
  •    serwis internetowy, 
  •    portal internetowy, 
  •    wortal, 
  •    Landing Page 

Zgłaszając się do nas masz pewność, że podpowiemy, które rozwiązanie będzie najlepsze dla twojej firmy. 

Przy dobrze przeprowadzonej kampanii reklamowej, sprzedaż w Internecie jest bardzo korzystna. Dlaczego? Ponieważ pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego jest znacznie tańsze niż wynajem lokalu. Oczywiście, nie każdy chce i może zrezygnować ze sklepu stacjonarnego, jednak obecnie wiele osób jest do tego zmuszonych. Działalność w internecie wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami. Oczywiście, zyski nie pojawią się od razu, zwłaszcza jeżeli chcesz stworzyć zupełnie nowa stronę lub sklep. Jednak,  rozwiązanie takie zapewnia firmie pewien bufor bezpieczeństwa. 

Jeżeli jesteś zainteresowany stroną internetowa lub wzmożonymi działania związanymi z jej reklamowaniem w Internecie, zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy! Stworzymy każdy rodzaj strony i zajmiemy się zaprojektowaniem spójnej reklamy. Zachęcamy do kontaktu! 
 

Mińsk Mazowiecki Agencja Reklamowa